A. Juškevičius surengė puikų pasirodymą, tačiau jo komanda po pratęsimo pralaimėjo (VIDEO)

Prancūzijoje rungtyniaujantis vienas iš mūsiškių surengė puikų pasirodymą, tiesa jo neužteko iškovoti pergalės prieš lygos autsaiderius. Adas Juškevičius su atstovaujama "Nanterre 92" (8/5) klubu svečiuose po pratęsimo nusileido "Cholet Basket" (3/10) ekipai rezultatu 98-92 (19:26, 25:9, 15:22, 18:20, 21:15).

Nors pirmą kėlinį laimėjo svečiai, tačiau antrasis visiškai nesusiklostė ir vos 9 taškus surinkęs mūsų tautiečio klubas atsiliko. Antroje rungtynių dalyje rezultatą pavyko sušvelninti ir iškovoti pratęsimą, tačiau jame namai žaidė šiek tiek geriau.

A. Juškevičius per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/3 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai), jis taip pat altliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, tačiau prarado 5 ir 4 kartus prasižengė.

Jo komandoje rezultatyviausias buvo J. Senglinas su 22 taškais, o 20 pridėjo D. Waltersas.

Nugalėtojų gretose F. Hassellas pridėjo 25 taškus, o dar 20 pelnė L. Perrantesas.