A. Juškevičius taikliais metimais padėjo pasiekti pergalę prieš Limoges

Prancūzijoje rungtyniaujantis lietuvis savo sėkmingu žaidimu ir taikliais, tolimais metimais vėl prisidėjo prie komandos pergalės nacionalinėje lygoje. Adas Juškevičius su "Nanterre 92" (13-8) klubu iškovojo nesunkią pergalę namuose prieš CSP Limoges (12-9) rezultatu 86-65 (19:12, 29:16, 22:15, 16:22).

Mūsiškio ekipa žaidė kur kas geresnį krepšinį ir per pirmus tris laimėtus kėlinius susikūrė pakankamai didelį pranašumą, kad net pralaimėjus paskutinį ketvirtį jie iškovotų pergalę.

A. Juškevičius per 25 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/1 baudos metimas), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo H. Invernizzi su 21 tašku, dar po 16 pridėjo L. Konate ir J. Senglinas.

Pralaimėtojų gretose D. Hardy pelnė 21 tašką.