A. Švedas siaučia, bet „Khimki“ klubą toliau skriaudžia

Švedo rezultatyvumas negelbsti

Maskvos srities „Khimki“ gerbėjai šį sezoną norės pamiršti kuo greičiau, o jei ir įsimins, tai kaip baisiausią košmarą. Pamaskvio klubas, prieš sezoną subūręs įspūdingą sudėtį ir ketinęs šturmuoti Eurolygos aukštumas, prestižiškiausiame Senojo žemyno klubinio krepšinio turnyre tėra iki šiol iškovojęs vos dvi pergales. Komanda sezono eigoje keitė trenerius, žaidėjus, bet iš letargo permainos nežadino ir šviesos tunelio gale toliau nematyti.

Sekmadienį „Khimki“ namuose nusileido kukliam Zielona Gūros „Stelmet“ klubui 94:99. Visą ketvirtą kįlinį pirmavo Lenkijos klubas, o buvę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai vėl prasileido 99 taškus. Nors puolimo rezultatas pademonstruotas geras, gynyboje „Khimki“ žvaigždės tiesiog atsisako dirbti.

Negelbėjo nei rezultatyvus Aleksejaus Švedo, pelniusio 34 taškus, žaidimas.

Nors neseniai Zielona Gūros klubas į Maskvos CSKA išlydėjo savo atakų lyderį Gabrielį Lundbergą, kylančios Šcvedijos krepšinio žvaigždės indėlio nepristigo, mat puolime linksminosi tiek 27 taškus suvertęs Geoffrey Groselle‘as, tiek latvių veteranas Rolandas Freimanis, atseikėjęs 20. „Stelmet“ dar keli krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Laikinajam „Khimki“ treneriui Andrejui Malcevui tenka gyventi pragare, kurį pusę sezono turėjo kęsti R. Kurtinaitis…

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts