Ą.Tubelis kandidatuoja į prestižinį Karlo Malone’o vardo apdovanojimą

Lietuvis sulaukė neįtikėtino įvertinimo NCAA lygoje

Antrajam savo karjeros sezonui NCAA lygos pirmenybėse besiruošiantis ir puikią sportinę formą demonstruojantis lietuvis Ąžuolas Tubelis sulaukė neeilinio ir labai prestižinio įvertinimo. Šiuo metu Arizonos universitete (JAV) studijuojantis jaunasis Lietuvos krepšininkas yra įtrauktas į sąrašą krepšininkų, kurie kandidatuoja laimėti Karlo Malone‘o vardo apdovanojimą.

Tai yra legendinio Jutos „Jazz“ krepšininko vardinis apdovanojimas, kuris kiekvienais metais yra įteikiamas geriausius rezultatus NCAA lygoje pademonstravusiam krašto puolėjui, o būtent šioje pozicijoje neįtikėtiną žaidimą demonstruoja ir Ą.Tubelis.

210cm ūgio Ąžuolas Tubelis NCAA lygoje debiutavo vos praeitais metais ir debiutiniame savo sezone per rungtynes vidutiniškai pelnydavo 12,2 taško, atkovodavo 7,1 atšokusio kamuolio bei atlikdavo 1,2 rezultatyvaus perdavimo. Įdomu tai, kad NBA analitikai antrajame sezone laukia dar didesnio 19-mečio proveržio, o šiuo metu prognozuojama, kad lietuvis kitų metų NBA naujokų biržoje gali būti pašauktas antrajame rate.

Taip pat vertėtų paminėti, kad K.Malone‘o apdovanojimas yra teikiamas nuo 2015 metų ir šiuo metu yra laikomas vienu prestižiškiausių NCAA lygoje. Praeityje šiuo įvertinimu buvo pagerbti tokie garsūs krašto puolėjai, kaip Zionas Williamsonas, Obi Toppinas, Deandre Aytonas ar Montrezlas Harrellas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts