A.Velička veda derybas su aukščiausios Italijos lygos debiutantais

A.Velička veda derybas su Italijos klubu

Šiuo metu savo sugebėjimus NBA vasaros lygoje demonstruojantis Arnas Velička karjerą gali tęsti Italijos lygos debiutantų gretose.

Oficiliais duomenimis pranešama, jog 21 metų 193 cm ūgio krepšininkas intensyviai veda derybas su Napolio „GeVi“ komanda.

Įdomu tai, kad Napolio „Gevi“ klubas buvo įkurtas vos prieš penkerius metus, tačiau jau praėjusiame sezone laimėjo antrąją šalies lygą ir prasibrovė į stipriausių Italijos komandų elitą.

Arnas Velička praėjusį sezoną pradėjo Prancūzijoje, Šampanės-Reimso „Chalons-Reims“ komandoje, bet vasarį persikėlė į Vokietiją, kur toliau sėkmingai atstovavo Braunšveigo „Loven“ klubo garbę bei demonstravo tikrai solidžius statistinius rodiklius.

Vidutiniškai lietuvis Vokietijos lygoje į savo sąskaitą įsirašydavo 13,2 taško, atkovodavo 3,5 kamuolio ir atlikdavo net 5,6 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts