Amerikietis T. Barniesas palieka „Lietkabelį“

T. Barniesas paliko „Lietkabelį"

Panevėžio „Lietkabelis“ tęsia korekcijas sudėtyje.

Vos prieš kelias dienas Aukštaitijos sostinės klubas skelbė, kad rado pamainą sunkią traumą patyrusiam ir ilgam laikui iškritusiam Margiriui Normantui. Vietoje vieno klubo lyderių šiame sezone buvo pasikviestas Kėdainių „Nevėžio“ talentas iš Graikijos Panagiotis Kalaitzakis.

Vis dėlto, „Lietkabelis“ toliau turi mokėti atlyginimą nerungtyniaujančiam M. Normantui, o papildomų finansų graiko įsigijimui Panevėžio reprezentacinis klubas, panašu, nesurado. Dėl šios priežasties nuspręsta atsisakyti amerikiečio Troy'aus Barnieso paslaugų.

Tiesa, šio žaidėjo netektis vargu ar skaudžiai atsilieps vieniems LKL favoritų, kadangi lengvojo krašto puolėjo pozicijoje dar yra Vytenis Lipkevičius, taipogi pastaruoju metu puikiai rungtyniaujantis vietos Tadas Vaičiūnas.

201 cm ūgio T. Barniesas Lietuvos krepšinio lygoje per 19 minučių įmesdavo po 5 taškus, atkovodavo 2,9 kamuolio ir rinkdavo 4,7 naudingumo balo. Europos taurėje puolėjo statistika buvo dar kuklesnė.

Krepšinio specialistai spėliojo, kad T. Barniesas panevėžiečių gretose ilgai neužsibus, bet šiuo žaidėju labai tikėjo vyriausiasis „Lietkabelio“ strategas iš Serbijos Nenadas Čanakas. 32 metų amerikietis buvo komandinio stiliaus darbštus krepšininkas, bet akivaizdi talento, greičio ir atletiškumo stoka veikiausiai lėmė abipusiu susitarimu pasiektą sprendimą nutraukti galojančią sutartį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts
zalgiriukas
Skaityti daugiau

Perkeltos dvi LKL rungtynės

Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandoje nustatytas koronaviruso atvejis. Pajutus ligos simptomus bei atlikus testą, teigiamo rezultato sulaukė vienas iš krepšininkų.…