Antrojoje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmusi „Barcelona“ priartėjo prie pusfinalio

Eurolygos ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių iniciatyvą perėmė „Barcelona“ klubas. Šarūno Jasikevičiaus kariauna išvykos rungtynėse 78:70 (16:16, 18:17, 21:18, 23:19) antrą kartą paeiliui palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkus serijoje išsiveržė į priekį 2-1.

Aktyviau rungtynes pradėjo „Barcelona“ krepšininkai ir jau nuo pirmųjų minučių turėjo neženklią persvarą. Likus rungtyniauti 5 sekundėms iki pirmojo kėlinio pabaigos Kyle’as Kuričius smeigė tritaškį ir prieš antrąjį kėlinį rezultatas tapo lygus 16:16.

Antrajame kėlinyje nuo pirmosios minutės iniciatyvos ėmėsi „Zenit“ krepšininkai, kurie įpusėjus kėliniui susikrovė 7 taškų pranašumą. Vis tik iki ilgosios pertraukos likus rungtyniauti 3 minutėms iniciatyvos ėmė „Barcelona“ ekipos aukštaūgi Brandonas Daviesas, kurio 7 paeiliui taškai leido susigražinti svečiams pranašumą 33:34.

Trečiajame ketvirtyje „Zenit“ krepšininkams ir toliau nesisekė sustabdyti Brandono Davieso, kuris vien iki ketvirtojo kėlinio buvo pelnęs 16 taškų. Svečių ekipos pranašumas vienu metu buvo išaugęs iki dviženklio, tačiau likus rungtyniauti mažiau nei minutei Billy Barono 5 taškų serija leido atsilikimą sumažinti iki 4 taškų.

Vos prasidėjus lemiamam ketvirčiui tritaškį smeigė Billy Baronas ir „Zenit“ atsilikimas tapo vos 1 taškas. Įpusėjus kėliniui „Barcelona“ dar kartą rungtynes perėmė į savas rankas ir įpūslėjus ketvirtajam kėliniui turėjo 8 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos ir šventė dar vieną sunkią pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Brandonas Daviesas, kuris per 25 žaidimo minutes pelnė 22 taškus (2/2 trit., 7/12 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Billy Brandonas, kuris per 20 minučių pelnė 17 taškų (3/5 trit., 4/6 dvit., 2/2 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.