Ar LeBronui ir „Lakers“ pavyks apginti titulą?

Kiek nestandartiniame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone galiausiai triumfavo Los Andželo „Lakers“ klubą kurį į priekį vedė gyva legenda LeBronas Jamesas. Visgi, NBA traukinyje niekuomet nesustoja – klubai jau dabar rengiasi kitam sezonui, o analitikai įvardija favoritus ir autsaiderius.
Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai, kokias galimybes „Lakers“ turi iškovoti antrą titulą iš eilės.

Laikoma favorite

Būtent ši Los Andželo komanda yra laikoma ryškiausia kito sezono favorite. Tiesa, šansai, jog Kalifornijos klubas apgins trofėjų vertinami tik kiek daugiau nei 15 procentų, kai, pavyzdžiui, dar prieš kelerius metus „Golden State Warriors“ galimybės būdavo vertinamos kiek daugiau nei 50 proc.

Iš esmės šiai komandai svarbiausia išlaikyti jau minėtą LeBroną ir vidurio puolėją Anthony Davisą. Būtent šie krepšininkai visą praėjusį sezoną buvo tikri komandos vedliai tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Abu aukštaūgiai su klubu dar turi galiojančius kontaktus, bet kitą vasarą laisvai galės pereiti į klubą komandą.
Tačiau šis galvosūkis dabar klubo vadovams nėra aktualus, nes pagrindinis smogiamasis duetas kitais metais dar tikrai bus komandoje. O pasak kazino internete ir lažybų bendrovių, to gali ir pakakti.

Daug lems tarpsezonis

Faktas, kad „Lakers“ daug ką turės padaryti ir tarpsezonyje. Štai pagrindinį komandos atakų dirigentą Rajoną Rondo aktyviai vilioja ir kitos komandos, o ši netektis klubui būtų tikrai reikšminga.

Kita vertus, taip pat kalbama, kad „Lakers“ gali bandyti prisivlioti patį Chrisą Paulą. Jeigu į klubą atvyktų šis žaidėjas, tuomet R. Rondo iš esmės taptų nebereikalingas. O šansai triumfuoti pirmenybėse tik dar labiau išaugtų.
Apskritai šiais metais „Lakers“ buvo kiek kritikuojama dėl gana mažos rotacijos ir didelio lyderių krūvių. Antrus metus žaisti tokiu tempu gali būti sudėtinga, todėl komandai reikėtų pagalvoti apie pajėgių veteranų, galinčių trumpose atkarpose pavaduoti komandos lyderius įsigijimą.

Konkurentai išlieka tie patys

Dėl titulo „Lakers“ pagrinde ir vėl teks konkuruoti su tomis pačiomis komandomis. Pasak lažybų ekspertų, dėl trofėjaus labai rimtai kautis turėtų Los Andželo „Clippers“ ir Milvokio „Bucks“ komandos.

Jos šių metų atkrintamosiose patyrė fiasko ir net neturėjo galimybės stoti į kovą prieš „Lakers“. Klubai jau pakeitė vyriausius trenerius ir yra nusiteikę labai rimtai.

Na, o kaip bus pamatysime metų bėgyje – naujojo NBA sezono startas yra numatytas jau gruodžio pabaigoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts