Atkaklų mačą laimėjęs „Juventus“ pratęsė „Vytauto“ pralaimėjimų seriją iki 8

LKL.lt

„Betsafe–LKL“ čempionate Utenos „Juventus“ ekipa tik po atkaklios kovos sugebėjo palaužti svaraus brolių Ballų indelio sulaukusią Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipą.

Svečiai iš Utenos tik rungtynių pabaigoje įveikė „Vytautą“ 86:78 ir pratęsė aikštės šeimininkų pralaimėjimų seriją iki 8.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ atrodė, jog bandė pabėgti ir pirmavo 71:65, tačiau tada sekė Kennetho Gaineso nesportinė pražanga, „Juventus“ suoleliui skirta techninė pražanga ir Edvino Šeškaus du taškai su pražanga ir rezultatas tapo lygus – 71:71. „Juventus“ po kelių akimirkų ir vėl pirmavo 81:75, tačiau tada savo žodį tarė LaMelo Ballas ir nubraukė varžovų pranašumą per pusę. Vis dėlto, rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Juventus“ ekipa ir iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

„Vytauto“ ekipa į aikštę išėjo su vienu tikslu – nutraukti pralaimėjimų seriją. Tai jie sugebėjo pademonstruoti žaidimu, o sužaidus 5 minutes turėjo dviženklį pranašumą – 17:7. Tačiau kėlinio pabaigoje „Juventus“ spurtavo 10:3 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (21:26). Vis dėlto, antrajame kėlinyje nė viena ekipa nesugebėjo susikurti didesnio pranašumo ir į rūbines po dviejų kėlinių patraukė „Vytautui“ pirmaujant 43:41.

Būtent pirmoje rungtynių dalyje į žaidimą puikia įsijungė LiAngelo Ballas. Jis vos pasirodęs aikštėje smeigė tritaškį, o po kelių akimirkų pataikė dar vieną tritaškį, tik šį kartą su pražanga. Antrajame kėlinyje LiAngelo ir vėl pataikė iš toli, o kai aikštėje pasirodė jo jaunesnysis brolis LaMelo Ballas, LiAngelo asistavo 16-mečiui ir šis pridėjo dar vieną tritaškį.

Dar pirmajame kėlinyje „Juventus“ fanai patyrė mini šoką. Simas Buterlevičius veržėsi link krepšio, pelnė du taškus, tačiau labai skausmingai nusileido ant parketo. Krepšininkas susiėmęs už dešinės kojos kurį laiką raitėsi iš skausmo, tačiau aikštę sugebėjo palikti pats. O jau antrajame kėlinyje „Vytauto“ sirgaliai suprato varžovų skausmą. Denisas Lukašovas taip pat susižeidė koją, o jį iš aikštės išnešė komandos draugai.

Tiesa, jau antrajame kėlinyje S. Buterlevičius sugrįžo į aikštė, tačiau „Vytauto“ gynėjas nuo atsarginių žaidėjų suolelio taip ir nebepakilo. Na, o rungtynių pabaigoje traumą patyrė ir Dovis Bičkauskis, kuris su komandos draugo pagalba paliko aikštę ir paskutines minutes stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Jau po pirmosios rungtynių dalies atrodė, kad „Vytautas“ taikysis į šio sezono „Betsafe–LKL“ čempionato tritaškių rekordą (17). Prieniškiai per du kėlinius buvo pataikę 10 tritaškių iš 21. Tuo metu „Juventus“ į tai atsakė tik vienu tolimu metimu iš 10.