Atmetęs „Barca“ viliones, M. Gasolis pasirinko antrąją Ispanijos lygą

Marcas Gasolis savo ankstyvoje karjeroje

Neseniai buvo pasigirdę kalbų, kad iš NBA jau pasitraukęs Ispanijos rinktinės vidurio puolėjas Marcas Gasolis gali prisijungti prie Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos Barcelonos“. Vis dėlto, generalinio krepšinio sekcijos direktoriaus ir ilgamečio bendražygio Ispanijos rinktinėje Juano Carloso Navarro viliotas katalonas granatinių komandoje neatsidurs.

Paaiškėjo, jog 36 metų buvęs NBA ir pasaulio čempionas karjeros saulėlydį pasiryžęs pasitikti antrajame pagal pajėgumą sispanų krepšinio divizione. Čia 211cm ūgio vidurio puolėjas prisijungs prie Žironos „Uni Girona“, kuriam atstovavo prieš pakeldamas sparnus į NBA lygą. Sprendimą galbūt dar lėmė ir tai, jog M. Gasolis yra „Uni Girona“ klubo prezidentas.

Per savo karjerą už Atlanto M. Gasolis triskart buvo išrinktas į „Visų žvaigždžių“ rungtynes, 2015-aisiais pateko į pirmąjį simbolinį penketuką, o 2013-aisiais tapo geriausiai besiginančiu lygos krepšininku. Šią vasarą po Tokijo olimpinių žaidynių jis paskelbė apie karjeros Ispanijos rinktinėje pabaigą.

Tuo pačiu sportininko karjerą apkritai baigė ir Marco brolis Pau. Tiesa, pastarasis paskutinį karjeros sezoną neatsispyrė J. C. Navarro vilionėms ir užsvilko gimtosios katalonijos reprezentacinės komandos marškinėlius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts