Augantis lankomumas „Lietuvos ryto“ mačuose – penktame ture antros žiūrimiausios rungtynės

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos naujiesiems vadovams pavyko įvykdyti pirmąjį tikslą – sugrąžinti sostinės gyventojus į arenas.

„Lietuvos ryto“ ekipos rungtynes „Siemens“ arenoje stebėjo beveik 6 tūkstančiai krepšinio fanų, o tai buvo vienos žiūrimiausių rungtynių penktajame Europos taurės etape.

Vilniečiai nusileido tik Jaruzalės „Hapoel“ ekipos fanams. Izraelyje rungtynes su Stambulo „Galatasaray“ stebėjo 7865 žiūrovai.

Įdomu tai, kad vilniečiai vis dažniau renkasi į „Siemens“ areną. Pirmąsias Europos tauręs rungtynes su Bilbao ekipa stebėjo 4031 žiūrovas, rungtynėse su Krasnodaro „Lolomativ“ susirinko 5014 krepšinio aistruolių, o su Limožo CSP – 5763.

Vidutinis praėjusios Europos taurės etapo lankumo vidurkis buvo 4172 fanai. Kitas Europos taurės rungtynes „Lietuvos rytas“ namuose žais gruodžio 5 dieną su Belgrado „Partizan“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts