Aukščiausias Lietuvos žmogus Paukštė išskrenda iš Šiaulių

J. Paukštei Šiauliuose įsitvirtinti nepavyko

Šiaulių „Šiauliai-7bet“ paskelbė, kad jų ekipą palieka komandos pranešėjų aukščiausiu žmogumi Lietuvoje nuolatos pristatinėtas Jonas Paukštė.

224cm ūgio milžinas šio sezono pradžioje pasirodė trijuose „Šiaulių-7bet“ mačuose, ir nors apdovanojo varžovus keliais įspūdingais blokais, kolkas akivaizdu, jog LKL lygis šiam vidurio puolėjui kiek per aukštas. Situaciją įvertinę šiauliečiai jį todėl nusprendė paskolinti Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiančiai „Mažeikių“ ekipai.

„Visiems jauniems krepšininkams tobulėti reikia aikštelėje. Matome, kad šį sezoną iš Jono dar negalime tikėtis bent kažkiek ženklesnio indėlio, todėl skolindami jį laukiame, kad laikas, praleistas NKL čempionate, jam taps atspirties tašku ir padės tobulėti, gerinti žaidimo situacijų, kurios atsiranda tik rungtynių metu, skaitymą“, – kalbėdamas apie priežastis, privertusias aukštaūgį palikti Saulės miestą, kalbėjo „Šiaulių-7bet“ klubo direktorius Donatas Slanina.

Realu, jog jau spalio 30 dienos rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ J. Paukštė debiutuos mažeikiškių gretose ir taps vertinga paspirtimi jų silpnokai priekinei linijai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts