B. Daviesas: „Noriu tapti dominuojančiu žaidėju Europoje, o tada – ir NBA“ (VIDEO)

basketnews.lt

Ketvirtąjį sezoną Europoje rungtyniaujantis Brandonas Daviesas tebeturi tikslą rungtyniauti stipriausioje pasaulio lygoje NBA.

Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas NBA žaidė nuo 2013 iki 2015 metų pabaigos, o tuomet išvyko į Europą ir šiame žemyne rungtyniauja iki šiol.

„Dabar aš bandau kiekvienais metais patobulėti ir per daug apie ateitį negalvoti. Aš tuo pernelyg ir nesirūpinu, nes turiu agentą ir juo pasitikiu. Jis man padeda atsidurti geriausiose situacijose.

NBA visada bus tikslas. Tai buvo mano svajonė. Žaisti prieš geriausius pasaulio krepšininkus buvo didžiulis įvertinimas, bet dabar esu susikoncentravęs tam, kad tapčiau vienu geriausių žaidėjų Europoje, rasčiau būdų, kaip dominuoti aikštėje. Darant tai, ateis ir NBA“, – interviu „Eurohoops.net“ sakė Daviesas.

„Žalgiris“ praėjusio sezono viduryje su aukštaūgiu pasirašė kontraktą pagal formulę 1+1 iki 2020 metų vasaros. Šią vasarą bus sprendžiama, ar pratęsti kontraktą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts