Ballai jau Lietuvoje: atvykusius amerikiečius pasitiko didžiulis žurnalistų kiekis

Po ilgos kelionės Ballų šeimyna jau Lietuvoje: LaVaras Ballas su savo sūnumis LiAngelo ir LaMelo jau atvyko į Lietuvą bei buvo sutikti gausaus Lietuvos ir Amerikos žurnalistų būrio.

Nepaisant beveik 20 valandų trukusios kelionės ir įveiktų beveik 10 tūkstančių kilometrų, su gausia palyda atvykę Ballai nestokojo geros nuotaikos. Kaip visada daugiausiai dėmesio buvo skiriama LaVarui, kuris sulaukė nemažai klausimų bei sutiko ir nusifotografuoti su jo nuotraukos paprašiusiais gerbėjais.

„Mes laimingi čia būdami. Tikėjausi, kad bus šalta, bet čia visai karšta!“, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi LaVaras Ballas.

Beje, tarp žurnalistų buvo ne tik Lietuvos žiniasklaidos atstovai, bet ir tokia Amerikos žiniasklaidos milžinė kaip ESPN, o viena amerikiečių grupė kurs televizijos laidą, kurioje apžvelgs būtent Ballų viešnagę Europoje.

Penktadienį „Vytauto“ ekipa planuoja spaudos konferenciją, kurioje bus pristatyti komandos naujokai. Kol kas neaišku, ar broliai pasirodys šeštadienio rungtynėse su „Lietuvos rytu“, tačiau jie tikrai žais sausio 9 dienos BBL rungtynėse su „Tsmoki“ klubu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts