Teigiamą Ballų efektą patyrusiam R. Jokubaičiui: skautų pagyros ir daugiau amerikiečių susidomėjimo nei L. Dončičiui

Šį vakarą įvykusiose rungtynėse tarp „Vytauto“ ir „Žalgirio-2“ komandų sužibėjęs Rokas Jokubaitis savo kailiu gali įsitikinti į Lietuvą atvykusių Ballų efektu: po puikaus asmeninio pasirodymo žaidėjas ne tik susilaukė puikių įvertinimų iš susitikimą stebėjusių skautų, tačiau ir susilaukė komplimentų bei susidomėjimo iš daugiau nei milijono mačą stebėjusių žiūrovų iš Amerikos.

Į dvikovą su garsiuoju LaMelo Ballu stojęs R. Jokubaitis jau nuo pat susitikimo pradžios įrodė, kad nėra linkęs nusileisti šiam žaidėjui, o iš viso jis susitikimą baigė surinkęs 31 tašką. Jau prieš rungtynes jį išskyręs NBA naujokų biržos analitikas Mike‘as Schmitzas mačo metu jam taip pat negailėjo gerų žodžių.

„Manęs nenustebintų, jei 17-metis „Žalgirio“ įžaidėjas iš visų šio mačo dalyvių taptų geriausiu NBA žaidėju. Jis žaidžia išmintingai ir turi aukštą techninio arsenalo lygį. Kiekvieną kartą kai jį stebiu, jis būna vis geresnis“, – mačo metu rašė M. Schmitzas.

Komplimentų jaunajam žaidėjui negailėjo ir Lietuvoje viešintis ESPN žurnalistas Jeffas Goodmanas.

„Dievinu šį vaikį iš „Žalgirio“ – Roką Jokubaitį. Jis tikrai aukšto meistriškumo ir subrendęs žaidėjas, kuris, atrodo, visada priima teisingus sprendimus. Tai pastebėjau vakar treniruotėje ir šiandien rungtynėse. Jam vos 17 metų“, – įžaidėją gyrė J. Goodmanas.

Susidomėjimo iki šiol negirdėtu žaidėju neslėpė ir mačą stebėję amerikiečiai, kurie ne tik gyrė jaunąjį lietuvį, tačiau ir stengėsi kaip įmanoma pasidomėti informacija apie šį žaidėją. Įdomu, kad vos per šį mačą R. Jokubaitis vienoje iš didžiausių jaunųjų talentų įvertinimo svetainėje draftexpress.com pagal paieškas aplenkė ir Eurolygoje dominuojantį Luka Dončičių bei tapo labiausiai pastaruoju metu ieškotu jaunuoju žaidėju pasaulyje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts