Ballų pristatymo konferencijoje: juokai apie LaVaro žaidimą centru, pagyros Lietuvai bei LaMelo juoktis privertęs klausimas jo broliui (VIDEO)

Šiandien buvo oficialiai pristatyti Prienų-Birštono „Vytauto“ naujokai LiAngelo ir LaMelo Ballai, kurie kartu su savo tėvu LaVaru sudalyvavo spaudos konferencijoje.

Komandos vadovai pasveikino amerikiečius atvykusius į Lietuvą, o šie mūsų šaliai taip pat nestokojo gerų žodžių.

„Aš norėčiau padėkoti lietuviams už puikų sutikimą ir viską ką jie iki šiol dėl mūsų padarė. Visi stengiasi bendrauti angliškai, o mes atsilygindami taip pat išmoksime šiek tiek jūsų kalbos“, – neslėpdamos šypsenos kalbėjo LaVaras.

Krepšininkų tėvas taip pat pagyrė lietuviškus saldumynus bei patvirtino, jog į Lietuvą jie atvyko siekti aukščiausių tikslų.

„Mes visur vykstame laimėti titulų. Mums nesvarbu koks bebūtų turnyras – mes vis tiek kovosime dėl pergalių ir titulų. Mes neatvykstame tik pasišypsoti ir išvykti, mes kovosime kiekviename turnyre, kiekvienose rungtynėse. Jei mums nepavyks – ką padarysi, bet mes tikrai nepasiduosime.“, – teigė LaVaras.

Komandos marškinėliai buvo įteikti ne tik abiem žaidėjams, tačiau ir jų tėvui LaVarui, o juos įteikęs Virginijus Šeškus juokaudamas kalbėjo, kad jis žais centro pozicijoje. Tuo tarpu pats LaVaras į tai atsakė, jog planuoja grįžti iš pencijos ir dėlioti į krepšį nuo trijų taškų metimo linijos. Kiek vėliau surimtėjęs ir baigęs juokauti, jis kalbėdamas apie komandos trenerį jam negailėjo gerų žodžių.

„Man labai patinka komandos treneris ir jo treniravimo stilius. Nereikia mokėti šimto kalbų, kad būtum geras treneris ir turėtum pozityvios energijos. Šiandien treniruotėje jį stebėjau ir man labai patiko, kaip jis valdė komandą, kai ji neklausė jo nurodymų. Nors jis šaukė lietuviškai ir jo nesupratau, tačiau man tai patiko, o į tai tinkamai sureagavo ir mano vaikai“, – teigė krepšininkų tėvas.

Į žurnalistų klausimus angliškai atsakinėjo ir Virginijus Šeškus, kuris papasakojo apie savo pirmuosius įspūdžius pamačius naujokus.

„Šiandien buvo tik pirma treniruotė, tačiau aš pamačiau, kad jie nori žaisti krepšinį. Jų noras yra labai svarbus. Dėl komunikacijos nėra problemų: nors aš angliškai kalbu nedaug, bet man padeda kiti komandos nariai. Kad mums nekyla problemų bendraujant galite paklausti LaMelo ir LiAngelo“, kalbėjo V. Šeškus

Amerikiečiai buvo paklausti ir apie tai, kiek laiko planuoja pasilikti Lietuvoje. LaVaras teigė, jog Lietuvoje bus bent šešias savaites, o jis taip pat patikino, jog jo sūnus tikrai liks bent iki sezono pabaigos.

Spaudos konferencijos metu taip pat buvo atskleista, jog LiAngelo galimybę debiutuoti „Vytauto“ gretose turės jau rytoj, rungtynėse su „Lietuvos ryto“ komanda. Tuo tarpu jaunesnis brolis LaMelo veikiausiai savo šanso aikštėje lauks iki sausio 9 dienos BBL rungtynių.

Abu broliai taip pat atskleidė, jog norėtų pasivaržyti žvaigždžių dienos tritaškių konkurse bei suabejojo savo galimybėmis pasirodyti dėjimų konkurse.

Spaudos konferencijos pabaigoje LiAngelo susilaukė ir netikėto klausimo apie tai ar turi merginą, o tai gerokai prajuokino jo brolį LaMelo. Tuo tarpu akivaizdžiai susigėdęs LiAngelo tiesiog atsakė, kad į Lietuvą atvyko žaisti krepšinio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts