Ballų šeimyna paneigė gandus apie galimą nepasirodymą Prienuose: mes atvykstame (VIDEO)

Neseniai su Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą sutartį pasirašiusios garsiosios Ballų šeimynos nariai pasisakė apie būsimą karjeros stotelę ir patvirtino, jog tikrai atvyks į Lietuvą.

Prieš persikėlimą į Lietuvą jie bendravo su radijo laidos „Breakfast Club“ vedėjais. Jo metu LaVaras Ballas paaiškino sprendimo priežastis.

„Daug žmonių iš Amerikos išvyksta dėl kitokių priežasčių. Todėl kai kurie dabar svarsto, kad jie neatrodys gerai, komanda juos priims blogai, tačiau jie klysta. Kiti žaidėjai į užsienį keliauja uždirbti pinigų, o mano vaikai ten keliauja dėl meilės krepšiniui“, – kalbėjo LaVaras Ballas.

Be baimių apie būsimą karjeros stotelę kalbėjo ir LaMelo bei LiAngelo Ballai.

„Mes tiesiog norime žaisti, todėl mums nesvarbu kur reikės išvykti – į Lietuvą ar kitą šalį. Nemanau, kad didelės reikšmės turės kalbos barjeras – mes ten vis tiek vykstame žaisti krepšinio“, – kalbėjo žaidėjai.

Interviu metu LaVaras taip pat patvirtino ir tai, jog į Lietuvą atvyks ir jis pats, pareikšdamas: „Jūs žinote, kad aš tikrai ten nuvyksiu. Juk turiu atvykti ir pamatyti Lietuvos žmones ir jiems noriu pranešti, kad mes atvykstame.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts