„Barcelona“ Ispanijoje pratęsė pergalių seriją

Ispanijos ACB pirmenybėse „Barcelona“ ir toliau žygiuoja užtikrintai. Šarūno Jasikevičiaus diriguojama ekipa, namuose 76:63 (25:16, 11:15, 18:13, 22:19) nugalėjo Saragosos „Vasademont“ ekipą ir pratęsė pergalių seriją iki penkių iš eilės.

„Barcelona“ rungtynėse į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje, kai pirmavo 9 taškais. Nors antrajame kėlinyje svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų, tačiau Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po ilgosios pertraukos įgavo dviženklį pranašumą ir jį išlaikę iki pat rungtynių pabaigos bei šventė pergalę.

Rokas Jokubaitis aikštelėje praleido 19 minučių (0/1 trit., 2/4 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė buvęs žalgirietis Nigelas Heyesas, kuris per 22 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (1/2 trit., 4/6 dvit.) ir atkovojo 3 kamuolius.