„Barcelona“ tik po pratęsimo patiesė „Olympiakos“

Lietuviškoji „Barcelona“ (3-0) Eurolygoje ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose per pratęsimą 79:78 (10:17, 17:15, 28:12, 12:11) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (2-1), kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė.

Lemiamą ketvirtį „Barcelona“ pradėjo turėdama 8 taškų pranašumą. Vis tik rungtynėse likus mažiau nei minutei „Olympiakos“ persvėrė rezultatą ir turėjo 2 taškų pranašumą. Vis tik Barselonos ekipos gynėjas Kyle’as Kuričius tiksliai realizavo du baudos metimus ir komandoms teko rungtyniauti pratęsimą, kuriame tik po atkaklios kovos triumfavo būtent „Barcelona“.

Rokas Jokubaitis ant parketo praleido 10 minučių ir pelnė 2 taškus (0/2 trit., 1/1 dvit.).

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Nikola Mirotičius, kuris per 34 minutes pelnė (1/4 trit., 5/11 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 22, Cory Higginsas 11, Brandonas Davieass 10.

„Olympiakos“: Konstas Sloukas 14, Tyleris Dorsey ir Aleksandras Vezenkovas po 12, Moustapha Fallas 11, Shaquielle'as McKissicas 10.