„Baskonia“ neprilygo „Maccabi“ krepšininkams

Dar vieną pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (9-11).

Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai namuose 91:82 susidorojo su Vitorijos „Baskonia“ (9-11) krepšininkais.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio pradžioje surengė kelias rezultatyvias atakas ir be jokio atsako pelnė 6 taškus. Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje visiškai perėmė žaidimo kontrolę ir susikrovė 5 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos „Maccabi“ ir toliau puikiai atakavo iš po krepšio bei neleido varžovams priartėti.

Nugalėtojus į pergalę vedė E. Bryantas, kuris per 23 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (0/2 trit., 5/5 dvit., 4/4 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jam geriausiai talkino taip pat 14 taškų (6/8 dvit., 2/2 baud.) pelnęs O. Hunteris, kuris ant parketo praleido 19 minučių.

Pralaimėtojų gretose lietuviai Rokas Giedraitis per 23 minutes pelnė 12 taškų (3/6 trit., 1/4 dvit., 1/2 baud.).

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis per 14 minučių pelnė 2 taškus (0/2 trit., 2/2 baud.).

Tai buvo jau antroji „Baskonia“ krepšininkų nesėkmė iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

„Maccabi“: Elijah Bryantas ir Othello Hunteris po 14, Angelo Caloiaro 12, Yovelis Zoosmanas 11.

„Baskonia“: Pierria Henry 19, Alecas Petersas 18, Rokas Giedraitis 12.