Be G. Antetokounmpo žaidę „Bucks“ po pratęsimo nusileido V. Carterio ekipai (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje buvo sužaistos intrigos kupinos rungtynės, kuriose nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo. Milvokio "Bucks" (57-20) ekipa yra vieni iš lyderių lygoje, tačiau be savo graikų žvaigždės Giannio Antetokounmpo jie nesugebėjo svečiuose įveikti Atlantos "Hawks" (28-49) krepšininkų. Rungtynių rezultatas 135-136 (43:26, 28:42, 26:30, 25:24, 13:14).

Pirmą kėlinį svečiai laimėjo lengvai ir daugelis tikėjosi, kad tai bus eilinė jų pergalė, tačiau jau antrame kėlinyje viskas pradėjo keistis ir namai beveik panaikino deficitą. Po ilgosios pertraukos Atlantos "Hawks" komandai pavyko pavyti varžovus ir jie išsveržė į priekį minimaliu skirtumu. Ketvirtasis kėlinys klostėsi apylygiai ir komandos žaidė pratęsimą, kuriame sėkmė šypsojosi Altantai.

Bucks gretose Sterlingas Brownas buvo rezultatyviausias su 27 taškais, Tim Frazieris pridėjo 20, Brookas Lopezas 19.

Nugalėtojų komandoje Justinas Andersonas pelnė 24, po 23 Johnas Collinsas ir Alexas Lenas.