Broliai Lavrinovičiai vis dar neapsisprendė dėl karjeros pabaigos

lkl.lt

Tris pastaruosius sezonus Lietuvoje praleidę broliai Lavrinovičiai dar nėra priėmę sprendimo, ką veiks ateinantį rudenį.

Prienų „Skycop“ komandai atstovavę 39-erių veteranai – vieni vyriausių lygoje. Vis dėlto praėjęs sezonas broliams buvo sėkmingas ir aikštelėje, ir už jos ribų, ir tai skatina Lavrinovičius nenutraukti veiklos.

„Mes patys laužome galvą ir dar tikrai neturime atsakymo dėl karjeros pabaigos, – duodamas interviu portalui LRT.lt sakė Kšištofas Lavrinovičius. – Žinome, kad kažkokiame lygyje dar žaisime. Galbūt mėgėjų, galbūt aukštesniame. Vis tiek krepšinis yra mūsų kraujyje.

Dabar mūsų planuose tęsti projektą „Lav Twins“. Nenorime apsiriboti tik Lietuvos rinka. Norime išplaukti ir į tarptautinius vandenis. Mūsų planuose – kelionės į Kiniją ir JAV.“

Darjušo statistika praėjusį sezoną buvo geresnė už brolio. Pagal rezultatyvumą Darjušas užėmė šeštą vietą lygoje, pagal naudingumą buvo 12-tas.

„Šis sezonas buvo visai sėkmingas – žaidėme be traumų, – brolio mintį LRT.lt portalui pratęsė Darjušas. – Noro žaisti yra, bet nereikia laukti momento, kai visiškai nebegalėsime pajudėti. Yra dvejonių. Džiugu, kad žaidimu ir rezultatais metai buvo sėkmingi. Vasaros metu viską spręsime.

Kol kas sportuojame, palaikome formą, bet turime labai daug darbo mūsų projektu. Užimtumas suplanuotas iki rudens.“

K. Lavrinovičius LKL čempionate praleido 10 sezonų, D. Lavrinovičius LKL klubų marškinėlius vilkėjo 12 metų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts