„Bucks“ parklupdė „Celtics“ ir išplėšė septintąsias serijos rungtynes

Rytų konferencijos serijoje tarp Milvokio „Bucks“ ir Bostono „Celtics“ prireiks lemiamų, septintųjų rungtynių. „Bucks“ ekipa namuose 97:86 palaužė „Celtics“ bei išlygino serijos rezultatą 3-3.

Komandos visas pergales šioje serijoje pasiekė žaidžiant namuose. Septintosios rungtynės vyks Bostone.

Į pergalę „Bucks“ šiame susitikime vedė Giannis Antetokounmpo pelnęs 31 tašką (13/21 dvit., 0/2 trit., 5/8 baud.), jis taip pat atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Likus dar 5 minutėms po Malcolmo Brogdono tritaškio komandas skyrė 6 taškai. Vėliau G. Antetokounmpo atliko dėjimą, o likus žaisti 3 minutes po spurto 11:3 „Bucks“ pabėgo nepavejamai.

Lemiamas serijos mačas vyks iš šeštadienio į sekmadienį 3 val. Lietuvos laiku.

„Bucks“ gretose rezultatyviausias buvo G. Antetokounmpo pelnęs 31 tašą, Khrisas Middletonas ir M. Brogdonas pridėjo po 16, Ericas Bledsoe ir Jabari Parkeris (11 atk. kam.) po 9.

„Celtics“ gretose Jaysonas Tatumas pelnė 22 taškus, Terry Rozier 16, Jaylenas Brownas ir Maarcusas Morrisas po 14, Alas Harfordas 10 (10 atk. kam.).