Buvęs J. Valančiūno klubas per žingsnį nuo NBA didžiojo finalo (VIDEO)

NBA rytų konferencijos finale po penktųjų rungtynių paaiškėjo kas per žingsnį nuo didžiojo finalo ir susikaus su Oklando "Golden State Warriors" dėl čempiono titulo. Toronto "Raptors" krepšininkai rezultatu 105:99 (22:32, 24:17, 26:26, 33:24) nugalėjo Milvokio „Bucks“ ekipą ir serijoje išsiveržė 3:2.

Pirmą kėlinį laimėjo namuose žaidę "Bucks" atstovai, tačiau jau antrame matėsi, kad "Raptors" nepasiduos. Po ilgosios pertraukos ekipos sužaidė lygiu kėliniu, tačiau pradedant lemiamą ketvirtį dar pirmavo namai. Visgi paskutinė rungtynių dalis geriau klostėsi kanadiečiams, kurie sugebėjo iškovoti pergalę.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kawhi Leonardas su 35 taškais, Fred VanVleet 21, Kyle Lowry 17.

Pralaimėtojų komandoje Giannis Antetokounmpo surinko 24, Ericas Bledsoe 20, dar 18 pridėjo Malcolmas Brogdonas.