V. Chomičius vėl treniruos „Dzūkiją“

„Dzūkijai" vėl talkins Chomkė

Į baltosios rožės miestą Alytų grįžta puikiai pažįstamas veidas. Dzūkijos sostinėje ne vienerius metus darbavęsis legendinis Lietuvos treneris bei krepšininkas Valdemaras Chomičius į buvusią darbovietę grįžta po trumpesnės nei vienerių metų pertraukos.

Alytuje V. Chomičius darbavosi 2017-2020 metais. Šiuo laikotarpiu jis dirbo ir vyriausiuoju stipriausios Dzūkijos regiono komandos treneriu, ir jo asistentu. Anksčiau talkinęs Andrejui Urlepui, pernai Valdemaras dirbo vyriausiuoju strategu, o jam talkino dabartinis „Sintek-Dzūkijos“ vairininkas Nikola Vasiljevas.

2020-2021 metų sezoną Kijevo „Budivelnyk“ klube pradėjęs 61 metų kaunietis iš jo buvo atleistas prieš pat Šv. Kalėdas – gruodžio 24 dieną, kuomet jo auklėtiniai tesugebėjo pasiekti vos 4 pergales per 11 žaistų Ukrainos pirmenybių mačų.

Alytuje auksinio „Žalgirio“ laikų ir Lietuvos rinktinės legenda šįkart užims neblogai klube besitvarkančio N. Vasiljevo asistento kėdę.

„Sintek-Dzūkija“ šiuo metu užima 8-ąją LKL turnyro lentelės vietą su 7 pergalėmis per 22 susitikimus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts