„Cavaliers“ veteranas prieš pat svarbiausias sezono akistatas atsiims universiteto diplomą

Nepaisant to, jog šiuo metu vyksta NBA atkrintamosios varžybos, kuriose George‘as Hillas kartu su „Cavaliers“ varžosi dėl šios lygos trofėjaus, svarbiausių kovų metu įžaidėjas nepamiršo ir mokslų, o šiandien jis atsiims ilgai siektą universiteto diplomą.

Į Indianos universitetą G. Hillas įstojo prieš 14 metų ir nepaisant 10 metų NBA karjeros per kurią jis uždirbo beveik 100 milijonų dolerių, amerikietis nebuvo pasiruošęs apleisti mokslų ir šiemet suradęs laisvo laiko jis pagaliau užbaigė savo studijas.

32-ejų metų įžaidėjas šeštadienį laikinai paliks komandos stovyklą ir ne tik atsiims diplomą, tačiau ir bus vienas iš kalbą diplomų atsiėmimo ceremonijoje duodančių studentų. Ilgametis NBA žaidėjas tikisi, jog jo pavyzdys įkvėps baigti mokslus daugiau profesionalių atletų, parodydamas pavyzdį, kad norint visada galima surasti tam galimybių ne tik jiems, tačiau ir dviem savo vaikams.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts