„Celtics“ įtikinamai susitvarkė su „76ers“

Bostono „Celtics“ ekipa Rytų konferencijos pusfinalį pradėjo įtikinama pergale. „Celtics“ namuose 117:101 įveikė Filadelfijso „76ers“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 1-0.

„Celtics“ ekipą į pergalę atvedė puikiai žaidusi Alo Harfordo, Jaysono Tatumo ir Terry Roziero trijulė. Jie kartu surinko net 83 taškus.

„Celtics“ ekipa nuo savo varžovų pabėgo antrajame kėlinyje, kai po A. Harfordo inicijuoto spurto 13:2 komandas jau skyrė 10 taškų – 43:33.

Nors „76ers“ po pertraukos buvo sumažinusi atsilikimą iki 6 taškų, „Celtics“ ekipa savo varžovų arčiau neprisileido ir pabėgo nepavejamai.

„Celtics“ ekipoje išsiskyrė T. Rozieras pelnęs 29 taškus (7/9 trit., 8 atk. kam.), J. Tatumas 28 (11/12 baud.), Alas Harfordas 26, Marcusas Morrisas 11.

„76ers“ gretose Joelis Embiidas pelnė 31 tašką (13 atk. kam.), J.J. Redickas pridėjo 20, Benas Simmonsas 18, Dario Šaričius 12, o Marco Belinelli 11.