„Celtics“ persvėrė serijos rezultatą, „Warriors“ ir „76ers“ – kitame etape

Bostono „Celtics“ ekipa dar kartą persvėrė serijos rezultatą savo naudai. „Celtics“ 92:87 palaužė Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2.

„Celtics“ visas tris pergales iškovojo žaidžiant namuose, taip pat kaip ir „Bucks“. Šeštosios serijos rungtynės vyks Milvokyje.

Dar trečiojo kėlinio pradžioje „Celtics“ turėjo saugią 16 taškų persvarą (56:40), tačiau „Bucks“ greitai priartėjo ir sumažino savo deficitą iki 4 taškų – 70:74.
Vis dėlto Marcuso Smarto ir Alo Harfordo vedama „Celtics“ neleido savo varžovams persverti rezultato ir perimti rungtnynių kontrolės.

„Celtics“ į pergalę vedė Alas Harfordas pelnęs 22 taškus (14 atk. kam.), Terry Rozoeras pridėjo 16, Jaylenas Brownas 14, Marcusas Morrisas 10.

„Bucks“ gretose Khrisas Middletonas pelnė 23 taškus, Jabari Parkeris 17 (8 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo (10 atk. kam., 9 rez, perd.) ir Ericas Bledsoe po 16.

Tuo metu Filadelfijos „76ers“ ekipa 104:91 susitvarkė su Majamio „Heat“ ir žengė į kitą Rytų konferencijos atkrintamųjų etapą.

Serijoje iki keturių pergalių „76ers“ triumfavo 4-1. Filadelfijos ekipa turėtų turėti nemažai laiko atsigauti, kadangi antrasis raundas turėtų prasidėti tik savaitgalį.

„76ers“ ekipa viską išsprendė trečiajame kėlinyje, kai atsiliekant 2 taškais sugebėjo pabėgti nuo savo varžovų 76:59. Nors „Heat“ buvo sumažinusi atsilikimą iki 8 taškų keliskart, arčiau priartėti aikštės šeimininkams nepavyko.

„76ers“ ekipą į pergalę vedė J.J. Redickas pelnęs 27 taškus (5/10 trit., 10/10 baud.), Joelis Embiidas pridėjo 19 (12 atk. kam.), Benas Simmonsas 14 (10 atk. kam.), Marco Melinelli 11, Robertas Covingtonas 10.

„Heat“ gretose išsiskyrė Kelly Olynykas pelnęs 18 taškų (8 atk. kam.), Tyleris Johnsonas pridėjo 16, Goranas Dragičius 15, Justise‘as Winslow 12, Dwyane‘as Wade‘as 11.

Taip pat į kitą etapą sugebėjo žengti ir „Golden State Warriors“, kuri 99:91 palaužė San Antonijaus „Spurs“ ir serijoje iki keturių pergalių triumfavo 4-1.

Jau aišku, kad „Warriors“ kitame etape susirungs su Naujojo Orleano „Pelicans“.

Dar ketvirtojo kėlinio pradžiojo „Warriors“ pirmavo 15 taškų skirtumu (82:67), tačiau „Spurs“ visą savo deficitą ištirpdė ir likus minutei komandas skyrė tik 2 taškai.

Vis dėlto Kevinas Durantas pelnė 4 taškus iš eilės ir NBA čempionai iškovojo pergalę.

„Warriors“ gretose rezultatyviausias buvo K. Durantas su 25 taškais, Klay Thompsonas pridėjo 24, Draymondas Greenas 17 (19 atk. kam.), Shaunas Livingtonas ir Kevonas Looney po 8.

„Spurs“ ekipoje LaMarcusas Aldridge‘as pelnė 30 taškų (14/14 baud., 12 atk. kam.), Patrickas Millsas pridėjo 18, Manu Ginobili ir Kyle‘as Andersonas po 10.