Čempionų lygoje pergalę iškovojęs „Rytas“ triumfavo grupėje

Vilniaus „Rytas“ (4-2) FIBA Čempionų lygos grupių etapą užbaigė pirmojoje pozicijoje. Vilniečiai išvykos rungtynėse 84:77 (17:21, 26:22, 23:15, 18:19) nugalėjo praėjusio sezono čempionus Burgoso „CB Miraflores“ (4-2) ir iškovojo tiesioginį kelialapį į „TOP 16“ etapą.

Vilniečiai į priekį išsiveržė po ilgosios pertraukos, o ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo ir dviženklį pranašumą. Vis tik likus minutei iki rungtynių pabaigos Burgoso ekipa sugebėjo persverti rezultatą, tačiau Speedy Smitho puiki atkarpa padėjo vilniečiams iškovoti pergalę.

Vilniaus „Rytą“ į pergalę vedė geriausią sezono mačą sužaidęs Speedy Smithas, kuris per 29 minutes pelnė 18 taškų (2/6 dvit., 4/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Speedy Smithui geriausiai rungtynėse talkino Maurice’as Ndouras, kurios per 21 minutę prie pergalės pridėjo 17 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

CB Miraflores“: Dejanas Kravičius 11, Vitoras Benite ir Haydenas Daltonas po 10.

Rytas“: Speedy Smithas 18, Maurice'as Ndouras 17, Ivanas Buva ir Vaidas Kariniauskas po 10.