„Crvena Zvezda“ po atkaklios kovos nugalėjo „Real“

Pirmadienio vakarą sužaistos vienerios Eurolygos rungtynės.

Dramatišką pergalę išvykos rungtynėse iškovojo „Crvena Zvezda“ (7-13) krepšininkai, kurie 79:77 (23:22, 22:19, 21:18, 13:19) nugalėjo Madrido „Real“ (13-7) ir nutraukė dviejų nesėkmių iš eilės seriją.

Rungtynių pradžia „Real“ ekipai buvo labai nesėkminga. Įpusėjus kėliniui šeimininkų sąskaitoje buvo vos penki taškai, tačiau Gabrielio Decko ir Nicolo Laprovittola tritaškiai neleido svečiams per daug nutolti.

Po trijų kėlinių svečiai pirmavo 8 taškais, o persvarą P. Laso auklėtiniai stengėsi sumažinti tolimais metimais.

„Real“ ketvirtajame kėlinyje išmetė net 11 tritaškių, tačiau tikslą pasiekė vos 3.

Nugalėtojus į pergalę vedė Corey Waldenas, kuris per 23 minutes pelnė 18 taškų (3/6 trit., 3/6 dvit., 3/4 baud.).

„Crvena Zvezda“: Corey Waldenas 18, Ognjenas Dobričius 13, Duopas Reathas 10.

„Real“: Rudy Fernandezas 11, Nicolas Laprovittola, Gabrielis Deckas, Trey Thompkinsas ir Jeffery Tayloras po 10.