CSKA pusfinalyje parklupdė „Zenit“

VTB Vieningoje lygoje pirmadienio vakarą sužaistos pirmosios pusfinalio rungtynės. Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa namuose 73:78 (15:18, 25:24, 16:21, 17:15) nusileido Maskvos CSKA krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-1.

Pirmuosius du kėlinius rungtynėse minimalų pranašumą turėjo svečiai. Vis tik, trečiojo kėlinio pradžioje sėkmingą atkarpa turėjusi „Zenit“ persvėrė rezultatą, tačiau neilgai trukus sostinės ekipa surengė spurtą ir vienu metu turėjo net 10 taškų pranašumą. Likus rungtyniauti kelioms sekundėms baudų metimus realizavo Kevinas Pangosas, o „Zenit“ atsilikimas sumažėjo iki 3 taškų, tačiau Johannesas Voigmannas sėkmingai realizavo abu baudų metimus, o CSKA šventė pergalę.

Artūras Gudaitis dėl patirtos traumos vis dar negalėjo padėti Sankt Peterburgo ekipai.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Tornikė Šengelija, kuris per 32 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (0/2 trit., 7/14 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 23, Tarikas Blackas 16, Willas Thomasas 10.

CSKA: Tornikė Šengelija 17, Johannesas Voigtmannas 13, Danielis Hackettas 11, Darrunas Hilliardas 10.