CSKA suspendavo Mike’ą Jamesą

Antradienio dieną žiniasklaidoje pasirodė informaciją, kad Maskvos CSKA ekipos lyderis Mike’as Jamesas gali palikti Rusijos čempionų klubą.

Maskvos klubas viešai paskelbė, kad amerikietis jau penkias dienas nesitreniruoja su komandą ir neišvyko į Eurolygos rungtynes prieš Berlyno ALBA krepšininkus.

Pranešime spaudai teigiama, kad krepšininkui draudžiama dalyvauti komandos veikloje dėl įvykusio konflikto CSKA rūbinėje. Incidentas įvyko po rungtynių prieš Stamblulo „Fererbahče“ ekipą, kurio pagrindinis kaltininkas ir buvo Mike’as Jamesas. Dėl šios priežasties klubas nusprendė nušalinti žaidėją nuo treniruočių ir rungtynių.

Galutinis sprendimas dėl Jameso ateities CSKA ekipoje bus priimtas artimiausiomis dienomis, taip pat bus pateiktas ir papildomas pranešimas, paaiškinantis, kodėl krepšininkas nebuvo išleistas į senelio laidotuves.

Jamesas savo socialiniuose tinkluose buvo pasidalinęs įrašu, kad norėjo palikti Rusiją siekiant dalyvauti senelio laidotuvėse, tačiau CSKA atmetė jo prašymą išvykti.

Amerikietis Maskvos CSKA gretose rungtyniauja nuo 2019 metų, o praėjusią vasarą su ekipa sudarė naują sutartį, kuri galioja iki 2023 m.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts