D. Maskoliūnas apie pirmą rinktinės treniruotę atsiliepė su nerimu

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau pradėjo pasiruošimą Vilniaus arenoje, kuris skirtas 2021-ųjų metų Europos krepšinio čempionato atrankos kovoms.

Po pirmosios treniruotės naujasis komandos vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas kalbėjo:

„Šiandien turėjome rytinę treniruotę ir visą ją paskyrėme gynybos ir puolimo schemų šlifavimui.

Puikiai suprantame situaciją, žaidėjai yra ne kažkokie robotai. Bandome kažką išmokti ir šiandien vakare treniruotėje žaisime penki prieš penkis.

Tokiu ritmu dar pasitreniruosime rytoj ir važiuosime į rungtynes.“

D.Maskoliūnas kalbėjęs apie puolėją Arną Butkevičių tikėjosi, kad jis susitvarkys visas sveikatos bėdas ir galės žaisti ekipoje.

„Kiek žinau, jis turėjo atlikti procedūras Klaipėdoje. Vakar vakare Arnas jau neturėjo temperatūros ir yra pakeliui į Vilnių“, – minėjo specialistas, prakalbęs ir apie paskutinę akimirką į komandą pakviestą Prienų „CBet“ vidurio puolėją.

„Laurynas Birutis, kiek jį stebime Prienų komandoje, tikrai žaidžia solidžiai. Iš pradžių buvo abejonės dėl jo kojos, nes tiek išgyvenęs. Visgi daktarai nuolatos seka jo būklę, o žaidėjo forma tikrai nėra bloga.

Matosi, jog besigydydamas traumą Laurynas sustiprėjo, užsiaugino daugiau raumenų“, – teigė D.Maskoliūnas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts