D. Mitchellas vedė „Jazz“ į pergalę, „Rockets“ laimėjo nepaisant tragiško J. Hardeno pataikymo

Jutos „Jazz“ ekipa, vedama Donovano Mitchello, po atkaklios kovos 102:95 įveikė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.

„Jazz“ ekipa ne tik išlygino serijos rezultatą 1-1, tačiau ir perėmė namų aikštės pranašumą iš „Thunder“ ekipos.

Pergalingose rungtynėse D. Mitchellas iš viso pelnė 28 taškus, o 13 iš jų – ketvirtajame kėlinyje.

Dar rungtynių pabaigoje, „Jazz“ pirmavo 4 taškų skirtumu, o deficitą dvi progas sumažinti turėjo Carmelo Anthony. Tačiau „Thunder“ puolėjo du tritaškiai skriejo pro šalį, o sunkią pergalę pasiekė „Jazz“ ekipa.

„Thunder“ ekipoje šiame susitikime rezultatyviausiai žaidė Russellas Westbrookas pelnęs 19 taškų (9 atk. kam., 13 rez. perd.), Paulas George‘as pridėjo 18 (10 atk. kam.), Carmelo Anthony 17, Jerami Grantas 13.

„Jazz“ ekipoje D. Mitchellas pelnė 28 taškus (0/7 trit.), Ricky Rubio pridėjo 22 (5/8 trit.), Derrickas Favorsas 20 (16 atk. kam.), Rudy Gobertas 13 (15 atk. kam.).

Tuo metu Hjustono „Rockets“ ekipa 102:82 pasiekė užtikrintą pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2-0.

„Rockets“ triuškinamą pergalę pasiekė nepaisant tragiškų Jameso Hardeno rungtynių. Gynėjas pataikė vos 2 metimus iš 18 (1/8 dvit., 1/10 trit.) ir pelnė 12 taškų.

Tiesa, „Timberwolves“ ekipa taip pat pasigedo savo lyderio Karlo-Anthony Townso. Aukštaūgis šiose rungtynėse pelnė tik 5 taškus, kai praėjusiose – vos 8. K. Townsas nuo trečiojo kėlinio vidurio nežaidė.

„Rockets“ nuo varžovų pabėgo dar antrajame kėlinyje, kai spurtavo 16:0. Vien trečiąjį kėlinį „Rockets“ laimėjo 37:17.

„Rockets“ gretose geriausiai atrodė Chrisas Paulas pelnęs 27 taškus, Geraldas Greenas pridėjo 21 (5/12 trit., 12 atk. kam.), Trevoras Ariza pridėjo 15, J. Hardenas 12.

„Timberwolves“ ekipoje Nemanja Bjelica pelnė 16 taškų, Andrew Wigginsas 13, Jimmy Butleris 11, Derrickas Rose‘as 9.