D. Motiejūnas vėl gavo laiko žaisti, o „Spurs“ iškovojo pergalę (VIDEO)

Į NBA lygą grįžęs lietuvis sužaidė jau antras rungtynes už Atlanto ir vėl pasižymėjo taškais. Donatas Motiejūnas su atstovaujama San Antonio "Spurs" (47-34) ekipa svečiuose pasiekė pergalę prieš Klivlando "Cavaliers" (19-62) rezultatu 112-90 (24:24, 38:22, 17:17, 33:27).

Pirmame kėlinyje žaidimas dar vyko lygus, taškas į tašką, tačiau antrame ketvirtyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo trypti varžovus. Po ilgosios pertraukos viskas aprami ir komandos vėl sužaidė lygų kėlinį, o paskutiniame mūsiškio komanda vėl žaidė geriau.

D. Motiejūnas žaidė vos 6 minutes, tačiau spėjo pasižymėti 2 taškais (1/1 dvitaškis, 0/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau net 4 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviausias komandoje buvo LaMarcusas Aldridge'as su 18 tašku, dar po 14 pridėjo Davis Bertans, Patty Millsas, DeMar DeRozan.

Pralaimėtojų gretose Brandonas Knightas ir Collinas Sextonas pelnė po 16 taškų.