D.Rapšys – apie krepšinį, „Žalgirio“ rungtynes ir savo trenerės panašumus su Š. Jasikevičiumi (VIDEO)

zalgiris.lt

Antradienį vykusių Eurolygos rungtynių metu „Žalgirio“ arenoje apsilankė vienas geriausių Lietuvos plaukikų ir pieš mėnesį pasaulio čempionu pirmą kartą karjeroje tapęs Danas Rapšys.

Lietuvos plaukimo žvaigždė prieš krepšinio dvikovą apsilankė „Žalgiris TV“ studijoje ir bendravo laidų rubrikoje #ŽaliaBalta.

„Krepšinis man visuomet būdavo kaip hobis, – kalbėjo iš Panevėžio kilęs sportininkas. – Su draugais dažnai pažaisdavome. Dabar, aišku, neturiu tiek laisvo laiko. Jeigu ir turiu laiko, negaliu žaisti, nes yra traumų rizika. Kaip bebūtų, žiūrėti krepšinį, kai žaidžia tokios geros komandos yra smagu.“

Įtemptu treniruočių ir varžybų grafiku gyvenantis plaukikas dar prieš mėnesį pasaulio plaukimo trumpame baseine (25 m) Kinijoje tapo 400 m laisvu stiliumi rungties nugalėtoju. Nepaisant didžiulio užimtumo, D.Rapšys teigia labai norėjęs pirmą kartą gyvai arenoje stebėti žalgiriečių rungtynes.

„Žalgirio“ arenoje rungtynes stebėjau pirmą kartą. Būtent dėl to perdėliojome treniruočių planus, trenerei pasakėme, nesvarbu, kada teks grįžti į atgal namo, tai gali būti ir 1 valanda nakties. Tiesiog norėjome sudalyvauti dvikovoje ir pasižiūrėti, kaip vyrai žaidžia“, – pasakojo pasaulio čempionas.

Kaip ir „Žalgirio“ krepšininkai, taip ir D.Rapšys turi daug iš jo reikalaujančią bei į priekį stumiančią trenerę. Sportininką treniruojanti Ina Paipalienė, anot paties plaukiko, siekia tik maksimumo ir turi paralelių su pačiu Šarūnu Jasikevičiumi.

„Jeigu mano trenerę filmuotų tiek kamerų, kiek Šarūną Jasikevičių, ji rodytų labai panašias emocijas. Iš tikrųjų, trenerė gal tik ne tiek rėktų ant savo žaidėjų, bet ji irgi yra labai rimta. Net ir kai pasiseka, laimi kažką, trenerė nori, kad būtų dar geriau. Ji „push‘ina“, kad būtumei geresnis. Jeigu reikėtų pakeisti Š.Jasikevičių, mano trenerė tikrai tiktų į tokias pareigas“, – šypsojosi D.Rapšys.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts