D. Riversas R. Rondo sulygino su vienu geriausių amerikietiško futbolo žaidėju istorijoje

Buvęs Bostono „Celtics“ ekipos treneris Docas Riversas puikiai pažįsta buvusį savo auklėtinį Rajoną Rondo. Įžaidėjas D. Riverso treniruojamoje „Celtics“ rungtiavno 2006-2013 metais ir dar metus liko po to, kai strategas persikėlė į Los Andželo „Clippers“.

Po fantastiško R. Rondo pasirodymo, kai jis atliko 25 rezultatyvius perdavimus, D. Riversas panoro pakomentuoti atakų organizatoriaus žaidimą bei sulygino jį su vienu geriausių amerikietiško futbolo žaidėju istorijoje Tomu Brady, kuris žaidžia įžaidėjo pozicijoje.

„Tai yra Rodno visu gražumu. Rondo gali pelnyti taškus, bet jam to daryti nereikia ir jis to nenori daryti. Jam patinka visus žaidėjus įtraukti į puolimą, tai yra dalis jo genų.

Kas man darė didelį įspūdį, tai komandos žinojo, kad jis nenori mesti į krepšį, bet jis vis tiek sugebėdavo atlikti savo perdavimus. Manau, kad tai yra neapkalbėta Rondo istorija. Kiekvieną vakarą, komandos žino, kad jis nemes į krepšį, žais dėl perdavimų ir jie vis tiek jo nesustabdo ir jis atlieka visus savo perdaivmus.

Manau, kad jis yra kaip Tomas Brady. Tu žinai, kad jis atliks perdavimą, bet jo negali sustabdyti ir jis vis tiek tai daro, visai panašiai, kaip Rondo tai daro“, – kalbėjo D. Riversas.


(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts