D. Rose‘as atsiprašė komandos draugų ir prisijungė prie „Cavaliers“

Besigydantis čiurnos traumą Derrickas Rose‘as susidūrė su psichologinėmis problemomis. Buvęs lygos MVP svarstė apie karjeros pabaigą dėl jo nesibaigiančių traumų.

Tačiau atletas nusprendė nesitraukti ir grįžo į komandą. D. Rose‘as paprašė vyriausiojo komandos draugo Tyronno Lue galimybės pasikalbėti su komandos draugas. Įžaidėjas prieš treniruotę viešai atsiprašė visos komandos už tai, kad nebuvo su ja kelias pastarąsias savaites.

Tiesa, dar prieš tai keli „Cavaliers“ krepšininkai, įskaitant ir LeBroną Jamesą teigė, kad jis nieko neturi atsiprašyti. Tai pat manė ir T. Lue.

„Jis neturėjo to daryti, bet padarė. Jis manęs paklausė ar galėtų pasikalbėti su komanda prieš treniruotę. Visi jį šiltai priėmė ir visi yra laimingi, kad jis čia yra.

Labai gera yra čia jį turėti ir girdėti kalbantį, nes jis nėra iš tų žmonių kurie daug kalba. Jis yra labai tylus. Bet tiesiog tai, kad jis nutarė pasisakyti ir tai, kad visi jį šiltai priėmė ir yra laimingi yra labai gerai“, – kalbėjo strategas.
Kol kas nėra aišku, kada D. Rose‘as sugrįš ant parketo, tačiau skelbiama, jog šią savaitę su D. Rose‘u pasikalbėti galės ir žurnalistai.

T. Lue nėra tikras ar D. Rose‘as deramai gydėsi čiurnos traumą kol nebuvo su komanda ir patvirtino, kad jis komandai nepadės artimiausias kelias rungtynes.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts