D. Rose‘as pavargo nuo visų traumų ir svarstys apie savo ateitį krepšinyje

Jauniausias visų laikų NBA MVP Derrickas Rose‘as traumų niekaip neišvengia.

29-erių Klivlendo „Cavaliers“ ekipos įžaidėjas šį sezoną pasirodė tik 7-iose iš 18 rungtynių. Krepšininkas dėl čiurnos traumos nežaidžia jau kurį laiką, o dabar paaiškėjo, kad D. Rose‘as net nėra kartu su „Cavaliers“ ekipa.

Dar prieš prasidedant sezonui įžaidėjas teigė, kad labai mėgaujasi galimybe būti aikštėje su tokiomis žvaigždėmis kaip LeBronas Jamesas ar Kevinas Love‘as, kadangi per savo karjerą jis tai buvo patyręs tik JAV rinktinėje arba visų žvaigždžių rungtynėse.

D. Rose‘as praėjusį sezoną Niujorko „Knicks“ ekipoje rinko po 18 taškų, 4,4 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo po 3,8 kamuolio. Po praėjusio sezono atrodė, kad amerikietis pagaliau galės pradėti mėgautis krepšiniu, tačiau naujo sezono pradžioje – sena istorija.

Skelbiama, kad itin pavargęs nuo traumų krepšininkas rimtai svarstys apie savo ateitį krepšinio aikštelėje. Artimiausi krepšininkui žmonės teigė, kad D. Rose‘ą išsekino traumos, o visa tai jį gniuždo ir psichologiškai. D. Rose'as praeityje yra teigęs, kad rimtai svarstė užbaigti savo karjerą, panašu, jog šios mintys ir vėl sugrįžo.

Šį sezoną kol kas D. Rose‘as renka po 14,3 taško ir atlieka vos po 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts