D. Rose‘o debiutas pažymėtas pergale prieš „Warriors“, „Bulls“ įveikė „Hawks“ (VIDEO)

Minesotos „Timberwolves“ yra intensyviose lenktynėse dėl vietos atkrintamosiose. Vis dar nesantys tikri dėl savo vietos Vakarų konfernecijoje, Minesotos ekipa sustiprino savo pozicijas, kai 109:103 įveikė „Golden State Warriors“ ekipą.

Šiose rungtynėse „Timberwolves“ gretose debiutavo ir Derrickas Rose‘as. Tiesa, įžaidėjui susitikimas nebuvo itin sėkmingas. Jis žaidė tik antrajame kėlinyje ir per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/5 dvit.), atkovojo kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

Būtent antrajame kėlinyje „Warriors“ mėgino viską išspręsti. Jie šį ketvirtį laimėjo net 38:21. Nepaisant to, antrąją rungtynių dalį namuose rungtyniavusi „Timberwolves“ ekipa laimėjo 54:41.

Ketvirtame kėlinyje virė įnirtinga kova ir „Timberwolves“ kiek atitrūko tik rungtynių pabaigoje. Būtent šio ketvirčio metu Karlas-Anthony Townsas pelnė 14 iš savo 31 taško.

Po šios pergalės „Timberwolves“ turi viena pergale daugiau negu Naujojo Orleano „Pelicans“, tačiau yra sužaidusi trimis rungtynėms daugiau. Šiuo metu vilkus nuo devintosios vietos skiria trys pergalės, tačiau Denverio „Nuggets“ yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.

Tuo metu „Warriors“ jau turi dviem pralaimėjimais daugiau negu pirmoje vietoje esanti Hjustono „Rockets“.

„Warriors“ vis dar žaidė be Stepheno Curry, kai „Timberwolves“ vis dar turi verstis be Jimmy Butlerio.

„Warriors“ ekipoje Kevinas Durantas pelnė net 39 taškus (12 atk. kam.), Klay Thompsonas pridėjo 21 (3/12 trit.), o Zaza Pachullia 16 (11 atk. kam.).

„Timberwolves“ ekipoje K. Townsas pelnė 31 tašką (16 atk. kam.), Andrew Wigginsas 23, o Jamalas Crawfordas 12.

Tuo metu Čikagos „Bulls“ po atkaklios kovos 129:122 palaužė Atlantos „Hawks“.

„Hawks“ rungtynes pradėjo tiesiog uraganiškai ir po 12 minučių jau pirmavo 34:20. Vis dėlto po antrojo kėlinio „Bulls“ jau pirmavo 55:50.

„Bulls“ ketvirtajame kėlinyje beveik visą laiką turėjo dviženklę persvarą, tačiau „Hawks“ ją ištirpdė rungtynių pabaigoje. Vis dėlto jiems laiko pritrūko, kad sugebėtų sugrįžti į rungtynes.

„Bulls“ ekipoje rezultatyviausi buvo Zachas LaVine‘as ir Bobby Portis, kurie pelnė po 21, 19 taškų pridėjo Lauri Markkanenas.

„Hawks“ komandoje Taureanas Prince‘as pelnė net 38 taškus (7/13 trit.), 19 pridėjo Mike‘as Muscala.