D. Sabonio dvigubo dublio nepakako – „Pacers“ krito dar kartą

NBA lygoje nesėkmių ruože įklimpo lietuvio atstovaujama ekipa, kuri patyrė dar vieną pralaimėjimą. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (21-12) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (10-23) rezultatu 98:120 (32:19, 13:29, 23:38, 30:34).

Nors, pirmą kėlinį galingai sužaidė mūsiškio ekipa, kuri susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau likusius kėlinius puikus žaidimas dingo, o varžovai susikaupė ir įjungė antrą pavarą.

D.Sabonis per 31 minutę pelnė 15 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/5 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 16 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo bei 3 sykius prasižengė.

Pralaimėtojų gretose Aaronas Holiday'us pelnė 25 taškus, T.J.Warrenas 20.

Nugalėtojų komandoje geriausiai pasirodė Brandonas Ingramas su 24 taškais, Jrue Holiday'us 20.