D. Sabonio dvigubo dublio neužteko įveikti J. Valančiūno „Raptors“ (VIDEO)

NBA lygoje pagaliau susitiko dviejų lietuvių atstovaujamos komandos, kurios galėjo išsiaiškinti tarpusavio santykius. Domanto Sabonio Indianos "Pacers" (20-12) svečiuose po dramatiškos kovos nusileido Jono Valančiūno Toronto "Raptors" (24-9) rezultatu 99-96 (24:34, 26:24, 25:27, 24:11).

Jau nuo pirmo kėlinio svečių komanda pademonstravo geresnį žaidimą ir susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau iki ilgosios pertraukos jį pavyko šiek tiek sumažinti Toronto krepšininkams. Trečiame kėlinyje vėl geriau atrodė Indianos atstovai, tačiau viską nulėmė ketvirtasis kėlinys, kuris buvo tragiškai nesėkmingas pastariesiems.

D. Sabonis žaidė 26 minutes ir pelnė 12 taškų (5/10 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 kartus ir 2 prasižengė.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Victoras Oladipo su 20 taškų, o Bojanas Bogdanovičius pridėjo 18.

Nugalėtojų "Raptors" gretose lietuvis J. Valančiūnas ir toliau nežaidė dėl traumos, tuo tarpu daugiausiai taškų pelnė Kawhi Leonard 28, dar 17 pridėjo Pascalis Siakamas.