D. Sabonio rezultatyvumas ir dvigubas dublis atnešė pergalę prieš Los Andželo „Lakers“

NBA lygoje puikią pergalę pasiekė lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (19-9) ekipa, kuri nutraukė vienų iš lyderių pergalių seriją. Domantas Sabonis su komandos draugais rezultatu 105:102 (24:28, 26:24, 28:24, 27:26) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (24-4).

Rungtynės buvo atkaklios ir abi komandos turėjo progą pirmauti, tačiau nei viena nesusikūrė pakankamai didelio pranašumo, kad jaustųsi saugiai. Pirmoji mačo dalis geriau sekėsi „Lakers“, tačiau antroje susiėmė „Pacers“ ir išsiveržė į priekį. Visgi, visas pagrindinis veiksmas prasidėjo ketvirtame kėlinyje, kur abi komandos žaidė permainingai, bet pergalę pasiekė mūsiškis.

D. Sabonis per 35 minutes pelnė 26 taškus, (1/2 tritaškiai) atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką ir geriausias komandos žaidėjas.

Jam talkino M. Turneris su 16 taškų.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo L. Jamesas su 20 taškų, 9 atkovotais kamuoliais, 9 rezultatyviais perdavimais.