D. Sabonio sąskaitoje dvigubas dublis, o „Pacers“ iškovojo pergalę

Eilinį dvigubą dublį ir pergalę pasiekė lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (17-9) ekipa, kuri nugalėjo 110:100 (29:22, 34:26, 23:35, 24:17) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (6-20) krepšininkus.

Rungtynės nebuvo lengviausios, tačiau su D. Sabonio pagalba pavyko laimėti pirmuosius du kėlinius. Visgi, po ilgosios pertraukos „Hawks“ ekipa sugebėjo kaip reikiant sušvelninti atsilikimą, bet paskutinis ketvirtis vėl priklausė „Pacers“.

D.Sabonis per 32 minutes surinko 12 taškų (6/11 dvitaškiai), atkovojo 14, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

M.Brogdonas pasižymėjo 19 taškų, T. J. Warrenas 18.

Pralaimėtojų gretose Trae Youngas žaidė geriausiai ir surinko 23 taškus.