D. Sabonio sąskaitoje dvigubas dublis ir „Pacers“ pergalė prieš vienus iš lyderių (VIDEO)

NBA lygoje šią naktį buvo sužaista daug mačų, o tarp jų ir lietuviai atstovavo savo komandas, tačiau visiškai skirtingai. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (18/10) namuose nugalėjo Milvokio "Bucks" (18/9) rezultatu 113:97 (29:23, 29:20, 27:27, 28:27).

Jau nuo pirmo kėlinio namai žaidė kur kas geriau ir susikūrė pranašumą, kurį prieš antrąją rungtynių dalį dar labiau padidino. Po ilgosios pertraukos situacija kardinaliai nepasikeitė, o svečiai taip ir nesugebėjo panaikinti deficito.

D. Sabonis per 25 minutes pelnė 12 taškų (5/11 dvitaškiai, 2/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus prarado kamuolį ir prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo Thaddeusas Youngas su 25 taškais, o 23 taškus pridėjo Mylesas Turneris.

Pralaimėtojų gretose Ericas Bledsoe pelnė 26 taškus, o 15 pelnė Brookas Lopezas.