D. Sabonis buvo pagrindinis komandos lyderis, tačiau jo dvigubas dublis neišgelbėjo nuo pralaimėjimo „Nets“ (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje buvo sužaista kaip niekad daug susitikimų, kuriuose komandos tikrai svarbius susitikimus nulemenančius kas pateks į play-off'ų etapą. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (47-34) yra užsitikrinę vietą kitame etape, tačiau jų varžovams Bruklino "Nets" (41-40) žutbūt reikėjo pergalės, kurie ją iškovojo rezultatu 96-108 (25:31, 19:21, 25:30, 27:26).

Jau nuo pirmo kėlinio namuose žaidęs mūsų tautietis su komandos draugais turėjo problemų ir leido varžovams vis kurtis didesnį pranašumą. Kėlinys po kėlinio ir Bruklino krepšininkai turėjo jau dviženklį pranašumą, o ketvirtame kėlinyje pavyko rezultatą sušvelninti tik vienu tašku.

D. Sabonis buvo pagrindinis komandos lyderis ir per 31 minutę pelnė 17 taškų (8/12 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas ir tiek pat prasižengė.

Jam talkino Thaddeusas Youngas su 16 taškų, Bojanas Bogdanovičius pridėjo 13.

Nugalėtojų gretose D'Angelo Russellas surinko 20 taškų, Joe Harrisas 19, Caris LeVertas 18.