D. Sabonis buvo rezultatyvus, tačiau „Pacers“ pralaimėjo ir atsidūrė per žingsnį nuo iškritimo (VIDEO)

Domanto Sabonio Indianos "Pacers" ekipa yra per vieną pralaimėjimą nuo iškritimo NBA lygos play-off'ose. Namuose žaidę trečiasias serijos rungtynės jie pralaimėjo Bostono "Celtics" komandai rezultatu 96-104 (28:41, 33:18, 12:21, 23:24) ir dabar serijoje atsilieka 0-3.

Rungtynės klostėsi permainingai ir kiekvienas kėlinys buvo kitoks. Pirmame ketvirtyje mūsiškio komanda atrodė tikrai prasčiau už varžovus ir atsiliko dviženkliu skirtumu. Tiesa kėlinyje prieš ilgąją pertrauką jiems pavyko panaikinti deficitą ir netgi išsiveržti į priekį. Antroje rungtynių dalyje geriau atrodė svečiai, kurie atstatė savo pranašumą ir iškovojo pergalę.

D. Sabonis žaidė 25 minute ir pelnė 12 taškų (2/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir blokavo metimą, tačiau 2 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

Rezultatyviausias komandoje buvo Tyreke Evansas su 19 taškų, dar 15 pridėjo Bojanas Bogdanovičius.

Nugalėtojų gretose Jaylen Brownas surinko 23 taškus, 19 Kyrie Irvingas, 18 Jasonas Tatumas.