D. Sabonis gimtajame Portlende rungtynes pradėjo starto penkete, bet pergalę šventė „Trail Blazers“ (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa išvykoje subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir 86:100 buvo priversta pripažinti Portlendo „Trail Blazers“ pranašumą.

Įdomu tai, kad „Pacers“ Porrtlende nėra laimėjusi net nuo 2007 metų, o dabar dar ir nutrūko trijų pergalių serija.

Savo gimtajame mieste žaidęs Domantas Sabonis rungtynes ir vėl pradėjo startiniame penkete. Jis per 33 minutes pelnė 9 taškus (4/9 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau triskart suklydo ir penkiskart prasižengė.

„Pacers“ ekipos krachas įvyko ketvirtajame kėlinyje. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus – 74:74. Vis dėlto, prasidėjus kėliniui „Trail Blazers“ spurtavo 18:3, o per šias 7 minutes Damianas Lillardas pelnė 11 taškų.

„Blazers“ komandoje rezultatyviausias buvo D. Lillardas su 26 taškais (8 rez. perd.), Jusufas Nurkčiius pridėjo 19 (17 atk. kam.), C.J. McCollumas 16, o Shabbazas Napieras 13.

„Pacers“ gretose Victoras Oladipo (1/9 trit.) ir Darrenas Collisonas (5/6 trit.) pelnė po 26, Thaddeusas Youngas 10 (14 atk. kam.), D. Sabonis 9.