D. Sabonis nepajėgė išgelbėti „Pacers“ nuo pralaimėjimo

NBA lygoje dar vieną puikų pasirodymą surengė lietuvis, tačiau jo žaidimas nepadėjo išvengti pralaimėjimo. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (31-18) rezultatu 85:92 (11:24, 28:26, 32:22, 14:20) nusileido Niujorko „Knicks“ (14-36) komandai.

Nerezultatyviame mače abi komandos turėjo problemų renkat taškus, tačiau didesnių bėdų pasitaikė „Pacers“ ekipoje, kuri jau pirmame kėlinyje atsiliko dviženkliu skirtumu. Antrasis ketvirtis susiklostė apylygiai ir ekipos išėjo ilsėtis. Po ilgosios pertraukos pavyko sušvelninti atsilikimą ir prasidėjo atkaklus žaidimas dėl pergalės paskutiniame ketvirtyje. Visgi, geriau sužaidė rungtynių pabaigą „Knicks“ krepšininkai, kurie šventė retą pergalę.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/8 baudos metimai),jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus klydo, 5 prasižengė.

Komandoje draugai surinko kur kas mažiau taškų, tik T. Turneris pelnė 12 taškų.

Nugalėtojų gretose M. Morisas pridėjo 28 taškus.