D. Sabonis pasirodė kukliau, o „Pacers“ krito Majamyje

NBA lygoje nesėkmingą dieną turėjo Lietuvos atstovas, kuris su savo komanda išvykoje patyrė pralaimėjimą. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (21-11) krito prieš Majamio „Heat“ (23-8) rezultatu 112:113 (27:25, 28:33, 27:26, 30:29).

Rungtynės nuo pradžių klostėsi atkakliai ir kovingai, o abi komandos turėjo progą pirmauti, tačiau nei vienai nepavyko susikurti pakankamo pranašumo. Taip rungtynės pasiekė lemiamą kėlinį, kuriame jau atrodė „Pacers“ perėmė viską į savo rankas, tačiau namų krepšininkai nepasidavė, o sėkmingas varžovų metimas atnešė jiems pergalę.

D.Sabonis per 31 minutę pelnė 8 taškus (4/11 dvitaškiai), jis taip pat sugriebė 7, perėmė 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų surinko Aaronas Holiday‘us 17, Jeremy Lambas ir T.J.Warrenas po 16.

Nugalėtojų komandoje Jimmy Butleris pelnė 20 taškų, Duncanas Robinsonas, Bamas Adebayo po 18.